8 березня 2018 року
Екскурсійний тур «Знайомство з Києвом»
04.30 – 05.30 – збір групи по зупинкам міста Полтави.
05.30 – 10.30 – переїзд до м. Київ
– Музей історії Михайлівського монастиря.
Музей був створений у червні 1998 року − відразу після початку робіт з відновлення обителі.
Концепція музею: на прикладі історії знищеного монастиря показати долю культових споруд Києва в більшовицьку епоху. Знищення Михайлівського собору стало вершиною антирелігійного варварства, і тому експозиція ділиться на дві частини:
- нижній зал розповідає про сам монастир, про його роль в історії та культурі України, експонує безцінні знахідки з монастиря;
- верхня частина експозиції присвячена боротьбі більшовиків з пам'ятниками релігійного культу, а також розповідає про унікальну історію відновлення «з нуля» знаменитого храму.
–Національний музей історії України.
Музей розпочав свою діяльність якМузей старожитностей і мистецтву серпні 1899 р. із відкриття археологічної виставки.
Внаслідок Другої світової війни музейна колекція зазнала докорінних змін – значна кількість унікальних пам’яток була втрачена. Згодом відбулося поповнення колекції за рахунок збірок інших закладів – Львівського історичного музею, Львівського музею українського мистецтва, Одеського археологічного музею, Музею українського мистецтва, Софії Київської, Києво-Печерської Лаври, Чернігівського історичного музею.
Після відновлення незалежності України 15 жовтня 1991 р. було створено Національний музей історії України.
Нині за кількістю і значенням колекцій він є одним із провідних музеїв України. Фондові зібрання НМІУ налічують понад 800 тис. Вони представляють історію України від найдавніших часів до сьогодення.
– Обід факультативно.
– Літературно – меморіальний музей М.Булгакова.
Уроджений киянин, який прожив в місті на Дніпрі першу половину життя, Михайло Булгаков став одним із небагатьох класиків, обезсмертивших Київ в своїх книгах. У квартиру на Андріївському узвозі,13, де зараз знаходиться музей письменника, сім’я Булгакових в’їхала у 1907 році, коли Михайлу було 15 років. Ця будівля описана в романі «Біла гвардія» як «будинок споруди дивовижної». Тут Булгаков прожив з перервами 12 років.
– Музей Однієї Вулиці
Колекція музею « Однієї Вулиці» присвячена історії Андріївського узвозу та його видатним мешканцям. Гідне місце експозиції відведено цікавим випадкам, історіям, і міським байкам, що мають відношення до відомих домовласників і будинкам Андріївського узвозу.
Музейні вітрини розповідають про Андріївську церкву, Замок Річарда Левове серце та інших будівлях Андріївського узвозу. Пов'язаний з містичною легендою про привидів Замок Річарда з початку XX століття населяли відомі українські художники Ф. Красицький, Г. Дядченко, І. Макушенко та скульптор Ф. Балавенський. Музей має унікальну колекцію їх художніх робіт.
18.00- від'їзд до м.Полтава.
Вартість туру - 460 грн - дорослий, 410грн-дитячий (проїзд, страхування, тур.супровід).
Час, вказаний в програмі туру, є орієнтовним!!!
Додатково оплачуються:
Вхідні квитки + екскурсійне обслуговування:
– Музей історії Михайлівського монастиря: 30 грн./дор, 20 грн./дит.
– Національний музей історії України: 70 грн./дор, 50 грн./дит.
– Літературно–меморіальний музей М.Булгакова: 50 грн./дор, 40 грн./дит.
– Музей Однієї Вулиці: 60 грн./дор,40 грн./дит.
– Обід.
Запис проводиться за тел.:(066)191-58-66